"Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları Yeni Nesil Taşımacılık"

Hakkımızda

Nakliyatcıyız ama biz kimiz?

adana nakliyat adana evden eve nakliyat hakkında

"Adana evden eve nakliyatta yeni dönem"

Adana Evden Eve Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosu ile güven, dürüstlük, samimi ve kaliteli hizmet anlayışını kendine prensip edinerek çalışmalarını sürdürmektedir.


Biz Kimiz?

İnsanlar çalışma, okul ve birçok sebeplerden dolayı bulunduğu yerden yeni evlerine taşınmak zorunda kalıyorlar. Taşınmak insanların korkulu rüyası ayrıca büyük bir yük gibi görünsede Adana Evden Eve Nakliyat bu ağır yükünüzü hafifletiyor. Adana Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı özenle toparladıktan sonra ambalajlayıp kaliteli malzemelerle paketler. Daha sonra alanında uzmanlaşmış kadrosuyla paketlenmiş eşyalarınız özel kutulara yerleştirilir ve araçlarımıza düzenli bir şekilde yerleşimi gerçekleşir. Tüm eşyalarınız aracımıza yüklendikten sonra sorumluluğumuzda olup firmamız tarafından sigortalıdır.

Adana Evden Eve Nakliyat taşımacılık konusunda kendini kanıtlamış uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk ve gurur duyarız.

Misyon & Vizyon

Evden eve nakliyat sektöründe zirveyi yakalama hedefimizin yanında bu süreçte müşteri memnuniyeti politikamızdan ödün vermeden samimi, dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek.

Teknolojiye ayak uydurarak donanımlı araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Evden eve taşımacılıkta kalite standartlarına göre nakliyat hizmeti vermekteyiz. Böylece müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.

 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
 • Kaliteli hizmet vermek
 • Teknolojiyi takip edip yeniliğe ve değişime açık olmak
  • 7/24 nakliyat desteği

   7/24 Hızlı Destek ve Nakliyat

   7/24 eşyalarınızın nerede olduğunu öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • nakliyat güvenli eşya listesi

   Güvenilir eşya listesi

   Eşyalarınız sorumlulğumuzda olup, eşyalarınızın listesi tutularak araç yükleme ve indirme sırasında tarafımız ve tarafınızca kontrol edilerek onaylanır. Böylece sonradan ortaya çıkabilecek sorunlarda güvenliğiniz konusunda tarafınıza geri bilgi vermekteyiz.

  • KG ile taşınan eşyalar

   Evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe kg ile taşınan yükler olabilmektedir. Bu durumda araçlarımız önceden ağırlıkları belirlenerek tarafınıza sunulmaktadır. Yükleme işlemi sonrasında araç tekrar kantara girer ve ölçülen net yük tarafınıza bildirilir.

  • Kargo Hizmet Ofisi

   Evden eve kargo şirketlerinin, uzman kadrosu ve yılların vermiş olduğu deneyim ve altyapı ile kaliteli hizmetin adresi olarak çalışmalarımızı sürdümekteyiz.


  © Adana Evden Eve Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır. HD Bilişim